Publiczne Gimnazjum w Przysusze
Witamy!

Nasza szkoła

Turniej piłki siatkowej - Lipiny 2008
SportW dniu 14.03.2008 nasza drużyna brała udział w Turnieju Piłki Siatkowej chłopców Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych w Lipinach.

Fotorelacja

W turnieju wzięło udział 6 zespołów. Faworytów rozgrywek było dwóch tzn. Gimnazjum Przysucha i Gimnazjum Przytyk, które broniło tytułu wywalczonego w zeszłym roku. Zespoły zostały podzielone na 2 grupy, gdzie w jednej znajdowało się nasze Gimnazjum a w drugiej Gimnazjum z Przytyka. Nasza drużyna nie miała najmniejszych problemów z wyjściem ze swojej grupy ogrywając gładko przeciwników po 2-0. Przytyk miał troszkę trudniejszą przeprawę, ale również zwyciężył w swojej grupie (2-0 i 2-1). I tak obrońca tytułu spotkał się w finale z drużyną naszego gimnazjum. Od początku seta to my dominowaliśmy, choć w środkowej części seta drużyna Przytyka doszła nas na jeden punkt, ale końcówka pierwszej części spotkania należała już zdecydowanie do nas… (25-20). Drugi set rozpoczął się od zdecydowanego prowadzenia naszej drużyny, która dominowała w każdym elemencie gry. Gdy na tablicy pojawił się wynik 23-9, nasza drużyna rozluźniona już popełniła jeszcze kilka błędów, ale i tak zwycięstwo było tylko kwestią czasu, zwyciężyliśmy 25-15 i całe spotkanie 2-0.