Publiczne Gimnazjum w Przysusze
Witamy!Nasza szkołaOgólnopolski Przegląd Projektów Młodzieżowych
Informacje gimnazjalne

7 czerwca – Warszawa – Zamek Królewski – Arkady Kubickiego. Nasza szkoła została zaproszona na Ogólnopolski Przegląd Projektów Młodzieżowych. Zaczęło się niewinnie od uczestnictwa szkoły w Programie Patrz i Zmieniaj prowadzonym przez CEO. W efekcie podjęliśmy się realizacji projektu związanego z problemem kurczących się zasobów wody pitnej na naszym terenie. Nawiązaliśmy współpracę z Panem Prezesem PGKiM w Przysusze. Efektem działań inspirowanych filmem z pakietu Patrz i Zmieniaj pt. „Święta woda” był konkurs plastyczny i film nakręcony przez uczniów naszej szkoły na temat oszczędzania wody. 

FotorelacjaNasze działania zostały pozytywnie ocenione przez koordynatorów CEO. W konsekwencji zaprosili nas do W-wy, abyśmy mogli podzielić się naszymi osiągnięciami. Równocześnie była to wielka szansa zobaczyć co robią inni, podpatrzeć, zdobyć nowe doświadczenia. Bardzo miłe było spotkanie z p. Janiną Ochojską z PAH. Wyraziła ona ogromne zainteresowanie tym co robiliśmy. Równocześnie serdeczne podziękowania należą się Zuzannie Naruszewicz, która z ramienia CEO opiekowała się nami w czasie OPPM. Nie możemy zapomnieć o naszych nauczycielach, którzy uczestniczyli w pracach nad realizacją projektu, p. Annie Kozłowskiej, która przygotowywała i przeprowadziła konkurs plastyczny; p. Annie Raczkowskiej i p. Tomaszowi Świerczyńskiemu za pomoc w realizacji filmu, p. Arturowi Papisowi – sprawcy tego całego zamieszania. Największe podziękowania dla wszystkich uczniów, którzy poświęcili baaaaaarrrrrrdddddzzzzzoooo wiele swojego cennego czasu robiąc to, czego efekty mogliśmy oglądać na Szkolnym Festiwalu Nauki i OPPM w Warszawie.
Wysłano dnia 11-06-2010 o godz. 12:10:17 przez jb

 
Pokrewne linki
· Więcej o Informacje gimnazjalne
· Napisane przez jb


Najczęściej czytany artykuł o Informacje gimnazjalne:
Szkoła jak nowaOceny artykułu
Wynik głosowania: 5
Głosów: 1


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
ZłyOpcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych Wyślij ten artykuł do znajomychPHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL.
PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Powered by TURBO NUKE PL

Tworzenie strony: 0.05 sekund