Publiczne Gimnazjum w Przysusze
Witamy!Nasza szkołaEgzamin gimnazjalny
Informacje gimnazjalneW dniach 27-29. 04.2010r. gimnazjaliści pisali egzamin gimnazjalny. We wtorek odbyła się część humanistyczna, w środę matematyczno-przyrodnicza a w czwartek język angielski. Egzamin rozpoczął się punktualnie o godzinie 9.00. W naszym gimnazjum testy pisało 153 uczniów klas trzecich.
Gimnazjaliści w pierwszy dzień egzaminu musieli wykazać się wiedzą m.in. z języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie, plastyki i muzyki. Część matematyczno-przyrodnicza obejmuje takie przedmioty jak matematyka, biologa, geografia czy chemia. W czwartek młodzież pisała test z języka obcego. Wyniki egzaminu będą znane pod koniec czerwca.
Egzamin jest obowiązkowy- to warunek ukończenia szkoły, dlatego towarzyszy mu duży stres. „To jednocześnie sprawdzenie wiedzy z trzech lat. Zawsze jest ryzyko, że czegoś można zapomnieć.”-mówili nasi uczniowie.

Fotorelacja
Wysłano dnia 24-05-2010 o godz. 12:15:43 przez jb

 
Pokrewne linki
· Więcej o Informacje gimnazjalne
· Napisane przez jb


Najczęściej czytany artykuł o Informacje gimnazjalne:
Szkoła jak nowaOceny artykułu
Wynik głosowania: 5
Głosów: 8


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
ZłyOpcje

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych Wyślij ten artykuł do znajomychPHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL.
PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Powered by TURBO NUKE PL

Tworzenie strony: 0.05 sekund